bodrum şirin sebzeli döner

Hayal gücümle damak zevkimin ortaya çıkardığı "SEBZELİ DÖNER" ilk kez 1989 yılında "BODRUM ŞİRİN DÖNER" de yapılmıştır.

Bodrum adı altında özdeşmiş olan "BODRUM ŞİRİN SEBZELİ DÖNER" yirmi yılı aşkın zamandır Bodrum'un çeşitli yerlerinde faaliyet göstermektedir. Sebzeli döner deyince herkes bir duraklar ve dönerimizi uzaktan seyredip yakından fotoğrafını çekerler. Kısaca; Şirin Sebzeli Döner mevsime uygun seçilen sebzeler (patates, havuç, patlıcan, kırmızıbiber, çarliston biberi, bezelye, mısır, vb. ) Bodrumun köylerinden, mera hayvanlarından elde edilen. Dananın belirli bölümlerinden karma yapılan etlerdir,Bıçak kalınlığında açılır daha sonra bu etler özel olarak hazırlanmış o meşhur sosumuzla merine edilir. 24 saat dinlenmiş olan bu etler Ertesi günün sabahında ustamızın eliyle o muhteşem görüntüsünü alır. Tavuk döner, sebzeli yaprak döner ve yaprak döneri çeşitleri ile tüm yerli ve yabancı müşterilerimize günlük, taze, kaliteli ve sağlıklı ürünler ile yaz aylarında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Kaliteli ortamı, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla Şirin Restaurant; değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına, layık olduğunuz beklentilerinize kavuşturmak için büyük bir çaba ile uğraş veriyor.

1991 yılından beri Bodrumda ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde taklitleri yapılmaya başlanan "ŞİRİN SEBZELİ DÖNER" TÜRKİYE PATENT ENSTÜTÜSÜ tarafından "TESCİLLİ MARKA" statüsüne alınmıştır.

‹ Ana Sayfaya Dön